Hilkka-Liisa Ahola, kakel, 21 st, keramik, "Sinikukka", 1960/1970-tal.
10x10 cm.
Fyra kakel med nagg på baksidan, ett av dem något synlligt även framtill. Sedvanligt slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10