Förgyllt silver, quartz, mineralglas, integrerat läderband, viklås i doublé, box, ca 1990. Caliber 90, Boettnr. 1861 / CC146390.
Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10