Design Konstglas
1348378

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skulpturer, glas, 2 st, kosta boda, signerad och daterad 1995.

Bertil Vallien, skulpturer, glas, 2 st, Kosta Boda, signerad och daterad 1995.

I form av två båtar med träställnig till. Båda signerade KOSTA BODA B.Vallien 005821 -95. Längd (exklusive träställning) 17,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK