Oscar Reutersvärd, färglitografier 2 st, signerade 54/75 och 55/99
Omöjliga figurer, bladstorl 70 x 53 resp 76 x 57 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK