1351131

Ljusstakar ett par Musselmalet Royal Copenhagen Danmark 1980-tal

Ljusstakar ett par musselmalet royal copenhagen danmark 1980-tal.

Modellnr 15, höjd 23 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK