1357613

Okänd konstnär, olja på duk, italiensk skola, 1600/1700-tal.

Lucretia. 68 x 56 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Retuscher. Uppfodrad duk.

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer