Design Övrigt
1360246

Adam Hoff och Poul Östergaard, herrbetjänt, Virum Möbelsnickeri Danmark, 1900-talets andra hälft.

Adam hoff  och poul östergaard, herrbetjänt, virum möbelsnickeri danmark, 1900-talets andra hälft.

Ek, etikettmärkt, 55,5x7-29x27,5 cm

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK