1361421

Martin Artedius, ljusstakar, ett par tenn, Norrköping, daterade 1800.

Martin artedius, ljusstakar, ett par tenn, norrköping, daterade 1800.

Rund bas med kannelerad stam. Höjd 23 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK