1370428

Hannu Rönkkönen

(Finland, 1950-2016)
Hannu rönkkönen, olja på duk, signerad och daterad -91.

Hannu Rönkkönen, olja på duk, signerad och daterad -91.

"Perintö" (Arv). 200 x 160 cm.

Mindre skador.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer