Fanerat med mahogny och med rikt skuren dekor. Skåpsdörr med spegel och bakomvarande hyllinredning. Djup 60, bredd 100, höjd 169 cm. Nyckel finns.
Slitage. Skador. Märken. Kompletterat. Nyckel till ovandel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10