Palisander och palisanderfaner. Rektangulärt matbord med Holländska utdrag. Brännmärkt. Längd 157-264, bredd 90, höjd 72 cm.
Blekt primärskiva. Smärre slitage, fläckar och repor.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10