6 lok
20 vagnar
27,5 meter spår
16 meter luftledning
76 elstolpar
16 växlar (7 manuella, 7 elektriska, 2 X-spår)
3 transformatorer
4 semaforer
3 broar
1 övergång med bommar
Stolpar för backe
10 byggnader
Träd
Bruksanvisning och broschyrer på tyska medföljer.
Skador. Slitage. Delar saknas.