Fanerade med alm.Hyllor med flyttbara hyllplan. Underdelar med lådor med dragringar av mässing. Bredd 100, djup 60, höjd 220 vardera.
Blekt. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10