Skålar, 3 st, samt gräddsnipa, silver, Sverige och Tyskland, 1900-tal.

Skål, Borgila, Stockholm, 1947. Diameter 11 cm, höjd 3 cm.
Skål, W. A. Bolin, Stockholm, 1939. Diameter 11 cm, höjd 5,5 cm.
Skål, Tyskland, diameter 9,5 cm, höjd 2,5 cm.
Gräddsnipa, stämplad K.A. Stockholm, 1954.
Total vikt ca 460 gram.

Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK