Maud Nycander, fotografi, signerad och daterad a tergo.
Ur projektet Choppers. Silvergelatinfotografi signerad och daterad 1984 a tergo. Även med dedikation a tergo. Bildyta 20,5 x 30 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Direkt från fotografen till nuvarande ägare.