18K vitguld, diamanter, vikt ca 37 gram Caliber 484, Verknummer 26602213
Boett ej signerad Omega. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10