Förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, originalspänne i doublé, ca 1990.
Caliber 66, Boettnr. 3 66001 / 14753
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Skadad boett.