Esko Pajamies, Tamburmajor/ Klädhängare, "Silver Wing" Asko, Finland 1970-tal.
8 st. hängare i aluminium. Gjutjärnsfot. Höjd ca 166 cm, diameter 39 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10