Philppe Di Méo, Ljusstakar/ champagneglashållare, 4 st, Moët & Chandon.

Vitmetall. För två ljus / glas.
Höjd 18,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Rester av stearin. Glasen fattas.

Utropspris
250 EUR