Kvadratisk bordskiva fanerad med alrot. Tredelad pelarfot av björk. Längd 83, bredd 84, höjd 72 cm.
Ställvis slitage. Fanerskador. Krackelyr. Kompletterat. Sprint saknas. Lagning, ett ben löst.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10