För sex ljuspunkter, stomme av mässing, glaskupor, tre extra glaskupor medföljer, etikettmärkt, höjd inkl upphängning ca 102 cm, diameter ca 80 cm
Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Nagg. 4 av kuporna något större diameter i hålen.