Mahognyfanérad med flyttbara hyllplan. Etikettmärkning från Svensk Möbelindustri. Bredd 194, djup 27, höjd 110,5 cm.
Ställvis slitage och fläckar. Smärre fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10