Konferensbord / matbord, 1920-tal.

Lackerat trä. 8 låsbara lådor i sargen, 5 nycklar medföljer. Längd 300 cm, bredd 100 cm, höjd 72 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre krackelyr i lackeringen. Smärre märken. Nyckel finns.

Utropspris
400 EUR