LYKTA, järn och glas, 1900-tal.

För vägg montering. Grönt glas. H ca 70, väggfäste L 76.

Slitage. Rost.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

38. Brickbord, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustavianskt.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK