Paolo Piva, soffbord, "Alanda", Paolo Piva, B&B, Italien, formgivet 1981.

Svartlackerad metallstomme, rektangulär lös glasskiva. Längd 120, bredd 180, höjd 27 cm.

Smärre slitage, märken. Enstaka repor i glasskivan.

Utropspris
12 000 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13