Taklampa/plafond Stölzle Österrike 1900-talets mitt/andra hälft

För fem ljuspunkter, stomme av gulmetall, kupor av glas, diameter ca 40 cm, höjd13 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13