Mattias Ståhlbom, taklampa "Fisherman" för Zero 2000-tal.

Akryl och handknutet garn, diameter ca 65 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
5 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

366. Ulf Wahlberg, "Sun Valley".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK