SALONGSGRUPP, 6 delar, nyrokoko, 1800-talets senare del.

Soffa, 4 fåtöljer samt bord. Skuren och delvis genombruten dekor. Grön klädsel. Hjultrissor. Bord l 119, b 77, h 73. Soffa L ca 225.

Slitage. Repa.

Utropspris
10 000 SEK