Tiffany & Co

(Founded 1837, Grundat 1837)
Tiffany & Co
(Founded 1837, Grundat 1837)

Tiffany & Co, ring, platina med briljantslipad diamant ca 0.90 ct enligt gravyr.

Märkt Tiffany & Co och numrerad. Storlek 14,75/46,5
Total vikt 5.0 g.
Med etui och låda.

Smärre slitage.

Utropspris
5 500 EUR