Klaus Haapaniemi, servisdelar, 16 delar, porslin, "Taika", Iittala, 2000-tal.
6 st tallrikar diameter 30 cm 6 st tallrikar diameter 22 cm 4 st muggar höjd 11,5 cm.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.