Djuric Miodrag Dado

(Frankrike, 1933-2010)
Djuric Miodrag Dado
(Frankrike, 1933-2010)

Dado/Mirodrag Djuric, Surrealistiska kompositioner, 3 st.

1. Signerad, daterad 67 och numrerad 29/99. Etsning bildyta 60 x 48 cm.
2. Signerad, daterad 67 och numrerad 29/75. Etsning bildyta 89 x 60 cm,
3. Signerad, numererad E.A. och daterad 67. Akvarellerad etsning bildyta 41 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13