1629384

Tiina Nordström, konstglas, 2 st, signerade Tiina Nordström, Iittala 1991.

"Two creatures". Höjd 7,5-9 cm.

Märken som uppstått vid tillverkning. Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Tiina Nordströms samling.

Utropspris
250 EUR