1634518

Erik Buch, barpallar/barstolar, ett par, "OD-61", Odense Maskinsnedkeri A-S, Danmark, 1960-tal.

Benställning i palisander. Stoppad sits med svart klädsel. Etikettmärkta. Sitthöjd 74, höjd 84 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Senare klädsel.

Utropspris
700 EUR
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13