Byrå, gustaviansk stil, sent 1800-tal.

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Tre lådor. Skiva av kolmårdsmarmor. Bredd 76 cm, djup 48 cm, höjd 82 cm.

Smärre slitage. Märken. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79