Roberto Gabetti & Aimaro Isola, sannolikt, soffbord, "Tri11", Trilogia, Italien, 1970-tal.

Stomme av stålrör, bordsskiva och detaljer på benen av mahogny. Längd 88, bredd 46, höjd 40 cm.

Något slitage och repor. Några märken.

Utropspris
8 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13