Stomme av stålrör, bordsskiva och detaljer på benen av mahogny. Längd 88, bredd 46, höjd 40 cm.
Något slitage och repor. Några märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10