Spegel med byrå, Glas&Trä, 1950/60-tal.

Byrå av mahogny och mahognyfanér, med två lådor samt delvis slipat spegelglas. Bredd 60,5, djup 26, höjd 60 cm. Spegeln med ram av mahogny och delvis slipat glas, etikettmärkt. Höjd 102, bredd 62 cm.

Slitage, märken och vissa fanérskador. Spegelns bakstycke med större övertajpat hål.

Utropspris
2 500 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13