Förgylld och bronserad. Pastellagedekor av blommor och musselformationer. Högt genombrutet krön. Bredd 77, höjd 210 cm.
Lagningar och smärre skador. Sprickor, något slitage och fläckar. Delvis anlupet glas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10