Två ringar 18K guld med runda briljantslipade diamanter

Bredd tillsammans ca 4.5 mm, storlek ca 51, totalvikt 4.5 g. H&Å (Hellström & Åhrling), Stockholm 1969. Etui medföljer.

Bruksslitage. Repor. Gravyr.

Utropspris
2 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20