1645994

Timo Sarpaneva, glasskulptur, "Hiidenhelmi" (Jättens pärla), signerad Timo Sarpaneva - 2149.

Klart glas med sodabubblor. Etikettmärkt. Höjd 14,5 cm, bredd 16 cm.

Repor undertill.

Utropspris
400 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219