Sängbord ett par tidigt 1900tal Jugend

Betsad ek samt skiva av sten, ca 42x36x95 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Nagg. Omlackerad. Något instabil.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13