Ring, 18K guld, med kuddslipad gul diamant.

Diamant 0.61 ct, natural fancy yellow/ I1.
Laserinskription GIA 6155292785. Storlek 18+/57. Total vikt 3,3 g.
Faksimilkopia av GIA report medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 300 EUR