Servis "Musselmalet" 15 dlr Royal Copenhagen Danmark sent 1900-tal

Bestående av;
1 skål på fot modellnr 1020,
1 mindre fat modellnr 1088, (2:ra sort),
1 smörask med lock modellnr 398,
12 koppar med fat modellnr 1038 (2:ra sort)

Åldersrelaterat slitage. Andrasortering.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13