Arne Wahl Iversen, hallmöbel "Spectum", IKEA, 1950/60-tal.

Underrede i ek, hurts, lådor och skiva i teakfanér. Längd 97 cm, bredd 33 cm, höjd 55 cm.

Ställvis slitage. Smärre fanerskador.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79