Ring 18K guld med en rund briljantslipad diamant

0.78 ct enligt gravyr ca G/H vs, bredd ca 6 mm, storlek 20.25, totalvikt 17 g. MEG (Manuel), Stockholm 2008.

Bruksslitage.

Proveniens

Köpt på Ribbhagen 2008, pris 44600:-

16 000
1 528
1 735
Utropspris
28 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
5 jan 20:38
16 000 SEK
2 jan 13:23
15 000 SEK
31 dec 2025 0:21
8 000 SEK
29 dec 2025 16:10
5 000 SEK
29 dec 2025 9:48
300 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13