Ring 18K gold with a round brilliant-cut diamond

0.78 ct according to the engraving approx. G/H vs, width approx. 6 mm, size 20.25, total weight 17 g. MEG (Manuel), Stockholm 2008.

Bruksslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Köpt på Ribbhagen 2008, pris 44600:-

Tarjottu
16 000
1 528
1 735
Lähtöhinta
28 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
5. tammi 20:38
16 000 SEK
2. tammi 13:23
15 000 SEK
31. joulu 2025 0:21
8 000 SEK
29. joulu 2025 16:10
5 000 SEK
29. joulu 2025 9:48
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Cecilia Andrén
Tukholma
Cecilia Andrén
Vastaava asiantuntija, Korut
+46 (0)790 78 03 20

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu