LITOGRAFIER, 2 st. Nilsson, Göran samt von Schantz, Philip. sign o dat 1955 samt -56. Numrerade 306/310 samt 143/310.

Kubistisk komposition samt stilleben. 21 x 26, 31 x 24.

Utropspris
800 SEK