Collier 18K guld med runda briljantslipade diamanter

Totalvikt diamanter 1.75 ct enligt medföljande dokument, bredd ca 8 - 20 mm, inre diameter ca 11.5 cm, totalvikt 70 g. Med italienska stämplar. Etui från Bartorelli medföljer.

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
60 000
5 693
6 515
Utropspris
70 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 jan 21:23
60 000 SEK
29 dec 2025 15:13
55 000 SEK
29 dec 2025 14:12
52 000 SEK
29 dec 2025 12:54
50 000 SEK
29 dec 2025 12:24
7 000 SEK
29 dec 2025 1:06
5 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20