Carl Olof Bartels, Skymning vid Bläcktornet, Stockholm.
Signerad C O Bartles och daterad 1903. Duk 160 x 180 cm.
Tjock gulnad fernissa, smärre skador.
Klubbat pris
4 400
420
477
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
7 jan 5:07
4 400 SEK
7 jan 5:07
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
5 jan 20:33
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
31 dec 2025 10:54
700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
31 dec 2025 10:42
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
31 dec 2025 8:25
500 SEK
30 dec 2025 18:04
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1