Signerad Oliw87 och daterad 2017 a tergo. Duk 100 x 70 cm.
Reva i duken vid målningens övre omtag.
Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
1 jan 20:51
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 jan 18:44
3 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
1 jan 13:54
3 500 SEK
31 dec 2025 11:08
3 000 SEK
30 dec 2025 23:15
2 800 SEK
29 dec 2025 15:46
1 000 SEK