Smaragd 0.50 ct enligt gravyr. Diamanter totalt 0.96 ct enligt gravyr. Ceson, Göteborg. Storlek 18/57. Vikt 5.4 g.
Bruksslitage. Smaragd med repor
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10